HiKoki WR36DH-WRZ MULTI VOLT akkus ütvecsavarozó (2 x BSL36A18 MULTI VOLT Li-ion akkuval)
36 V, 700 Nm, 1/2" befogás
Egységár (szett):
Cikkszám:
WR36DH-WRZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus ütvecsavarozók
Leírás
  • 4 meghúzási mód, auto-stop funkció: megelőzi a csavar túlhúzását.
  • IP56 por- és vízállóság.
  • Kompatibilis a HiKoki Multi Volt akkumulátorokkal.
Géppel szállított tartozékok:
  • 2 x 2.5 Ah MULTI VOLT Li-ion akkumulátor (BSL36A18)
  • akkutöltő
  • saruvédő
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Üresjárati fordulatszám: 0-1200 / 0-1800 / 0-2400 / 0-3000 ford./perc
Ütésszám: 0-1600 / 0-2400 / 0-3200 / 0-4100 ütés/perc
Max. nyomaték: 380 / 700 Nm
Befogás (négyszög): 12,7 mm (1/2")
Max. csavarméret: M10 - M20
Max. csavarméret (nagy nyomatékú csavar): M10 - M16
Motor: szénkefementes
Teljes hossz: 144 mm
Gép tömege akku nélkül: 1.3 kg
Gép tömege BSL36B18 akkuval: 2.3 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.