HiKoki R36DBW4Z MULTI VOLT akkus porszívó (akku és töltő nélkül)
36 V, 560 ml, 35/65/155 W, 1.6 kg
Egységár (darab):
Cikkszám:
R36DBW4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus porszívók
Leírás
  • Továbbfejlesztett porszívófej.
  • Nagy szívóerő: 155 W
  • Nagy teljesítményű szűrő (anyagból készült).
  • Szűrő tisztítás kijelző lámpa.
  • 3 üzemmód (alacsony, közép, magas).
  • Kaparó penge a szűrő tisztítására
  • Könnyű és gyors porzsák ürítés.
  • Praktikus LED lámpa.
  • Hosszú élettartamú, szénkefementes motor.
Szállítási terjedelem:
  • fej
  • nyak
  • toldócső (tartóval)
  • saruvédő
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Porgyűjtő tartály kapacitása: 560 ml
Szívóerő (magas): 155 W
Szívóerő (közepes): 65 W
Szívóerő (alacsony): 35 W
Zajszint: 72 dB
Folyamatos használati idő BSL36A18 akkuval (magas): 15 perc
Folyamatos használati idő BSL36A18 akkuval (közepes): 30 perc
Folyamatos használati idő BSL36A18 akkuval (alacsony): 60 perc
Teljes hossz: 476 mm / 1008 mm (toldócsővel és fejjel)
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.