HiKoki NP18DSALW4Z akkus szögbelövő (akku és töltő nélkül)
18 V, 16-36 mm hosszú (23 Ga) szögekhez
Egységár (darab):
Cikkszám:
NP18DSALW4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus szögbelövők
Leírás
  • Kompatibilis a HiKoki 18 V-os akkumulátorokkal.
  • Szerszám nélküli szegezési mélység állítás.
  • Beépített akkutöltöttség kijelző.
  • Fém akasztó horog.
  • Puha, kényelmes markolat.
  • Szénkefés motorral.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Szeghossz: 16 - 36 mm
Méret: 244 x 227 x 83 mm